Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

LUBLIN FOTOSAFARI

fotosafari lubelskieWszystkich turystów odwiedzających Lublin zapraszamy do Roztoczańskiego Parku Narodowego. Bogata jest fauna Parku jest bardzo atrakcyjna dla miłośników fotografowania zwierząt, w tym bardzo rzadkich i trudnych po obserwacji, takich jak borsuk, wydra czy bóbr . Ze względu na charakter siedliska, odpowiednie warunki do życia znalazły tutaj duże jak i niewielkich rozmiarów zwierzęta. Spośród roślinożerców na terenie Parku występują stale jelenie, sarny i dziki , a sporadycznie możemy tu spotkać łosia. Występują także wilk, lis i kuna. Przy odrobinie szczęścia możemy spotkać też rysia. W granicach Parku reintrodukowano bobra europejskiego, także coraz częściej nad ciekami wodnymi możemy spotkać wydrę. Spośród ponad 200 gatunków ptaków wiele gnieździ się regularnie na terenie Parku: orlik krzykliwy, trzmielojad, bocian czarny, dzięcioł białogrzbiety i muchołówka białoszyja.

fotosafari lubelskieWasza wycieczka do Roztoczańskiego Parku Narodowego i związane z nią ekscytujące fotosafari pozostawi u Was niezapomniane wspomnienia, dodatkowo uwiecznione na fotografiach. Ze względu na trudności w wytropieniu niektórych zwierząt warto skorzystać z pomocy doświadczonych przewodników, z olbrzymią przyrodniczą wiedzą.

Umożliwimy Wam dotarcie do miejsc, w których w pełni będziecie mogli zrealizować swoja przygodę z fotografowaniem dzikich zwierząt. Zgodnie z Waszymi zainteresowaniami i możliwościami. Zapewnimy odpowiednie miejsca pobytu, a także w razie potrzeby opiekę profesjonalnych przewodników