Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

fotosafari lubuskieJedna z najwspanialszych przygód, którą możecie przeżyć podczas Waszych turystycznych wędrówek to fotografowanie dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku. Niezależnie od stopnia umiejętności fotograficznych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Niezależnie czy będzie to czatowanie w czatowni, czy tropienie zwierząt w terenie poznacie ich zachowania i charaktery. Nie lada przeżyciem jest stanąć oko w oko z płochliwymi zwierzętami lub wspaniałymi drapieżnikami. To szczyt marzeń każdego fotografującego przyrodę.

Szczególnie polecamy dla wszystkich zainteresowanych Podlasie, Biebrzański Park Narodowy lub Tatrzański Park Narodowy. Należy wiedzieć, że gdzie przyroda, w tym zwierzęta są chronione i objęte właściwą opieką, najłatwiej je fotografować. Zwierzęta, które będą obiektem naszych bezkrwawych łowów, zachowują się tam się zupełnie normalnie. W Polsce miłośnicy fotografowania zwierząt znajdą wszystko, czego zapragnie. Jest najwspanialszy las Europy Puszcza Białowieska , jest dolina Biebrzy, zakątki Narwi czy Wigierski Park Narodowy. Do tego dochodzą parki górskie i nadmorskie.

fotosafari lubuskieTo wszystko przekłada się na wielkie bogactwo zwierząt. Jednocześnie rzadki już na świecie fakt, że w tych samych miejscach mamy ptaki w nieprzebranych ilościach, a także zwierzęta olbrzymie oraz duże drapieżniki takie jak wilk i ryś. Oczywiście najwspanialszym fotograficznym modelem jest żubr lub łoś.

Umożliwimy Wam dotarcie do miejsc, w których w pełni będziecie mogli zrealizować swoja przygodę z fotografowaniem dzikich zwierząt. Zgodnie z Waszymi zainteresowaniami i możliwościami. Zapewnimy odpowiednie miejsca pobytu, a także w razie potrzeby opiekę profesjonalnych przewodników. Niezależnie od tego w jakim polskim mieście przebywacie znajdziemy Wam miejsca, które będą dla Was prawdziwą przygodą i ekscytującymi, fotograficznymi łowami.

Olsztyn fotosafari

Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie znajduje na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego, w Puszczy Piskiej, przy trasie pomiędzy Rucianem-Nidą i Mikołajkiami. Obejmuję powierzchnię około 100 ha. W Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie można zobaczyć między innymi: rysia, żubry, bobry, wilki, żurawie , jelenie Dybowskiego, sarny, daniele, koniki polskie (tarpany), dziki oraz wiele gatunków innych zwierząt i ptaków. Zwierzęta można podziwiać na terenach zbliżonych do naturalnych warunków.

Zielona Góra fotosafari

Ujście Warty to miejsce bardzo atrakcyjne. Niespotykana przygoda dla wszystkich miłośników fotosafari. Tutaj właśnie możesz spotkać szopa. Jesienią najbardziej się uaktywnia i zaczyna intensywnie żerować, aby zgromadzić zapas tłuszczu na zimę. Szopy nie zapadają w sen, ale kiedy robi się mroźno i pada śnieg, znacznie ograniczają swoją aktywność. W parku chroniącym ujście Warty ich liczebność stale wzrasta, w 2011 roku żyło tutaj przynajmniej trzydzieści osobników. Najłatwiej spotkać je w lasach przy rozlewiskach, swoje legowiska zakładają zwykle w dziuplach albo w norach pod korzeniami drzew.

Także amatorzy fotografowania ptaków znajdą tu prawdziwa ucztę