Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

WARSZAWA FOTOSAFARI

fotosafari mazowieckieKażdemu turyście, przebywającemu w Warszawie, a chcącemu uwiecznić na fotografiach piękno polskiej przyrody polecamy wycieczkę do Puszczy Kampinoskiej. Tam właśnie spotkacie króla tego regionu. To łoś. Zdjęcia łosi zrobione w Puszczy Kampinoskiej będą Waszą cenną zdobyczą z turystycznych wypraw. Wielki, mogący ważyć nawet ponad 400 kg łoś zwykle tworzy małe stado, a nie kiedy żeruje samotnie. Na taką wycieczkę najlepiej wybrać się w towarzystwie wykwalifikowanego przewodnika, który pokaże nam, gdzie najłatwiej spotkać to zwierzę. A najłatwiej spotkać go na mokradłach i bagnach. I chociaż porusza się niezgrabnie, jest znakomity pływakiem oraz zwierzęciem o nieprzewidywalnym zachowaniu. Dlatego najlepiej fotografować go z zamaskowanych ukryć.

Kampinos to także rejon dzika. Zwierzę wdzięczne do fotografowania o każdej porze roku, zarówno w stadach jak i pojedynczo. Jesienią najłatwiej spotkać je w lasach w pobliżu mokradeł, a szukając pożywienia zimą pokazują się krajobrazie pól i gospodarstw domowych.

fotosafari mazowieckieDla wytrwałych fotografów polecamy bezkrwawe łowy z aparatem fotograficznym na wilki. Te niezwykle inteligentne zwierzęta trzymają się z dala od ludzi i aby je wytropić konieczna jest pomoc wykwalifikowanego przewodnika. Nocą oczywiście można usłyszeć ich charakterystyczne wycie, którym się wzajemnie nawołują.

Warto wybrać się do Puszczy Kampinoskiej wypatrywać jeleni. Te piękne zwierzęta możemy spotkać w każdym dużym kompleksie leśnym. Podglądacze natury wiedzą, że można je fotografować o każdej porze roku.

Wielkie bogactwo zwierzą tego regionu powoduje, że miłośnicy fotosafari maja w jednym miejscu ptaki i zwierzęta w dużych ilościach. Oczywiście najwspanialszym fotograficznym modelem jest łoś.
Umożliwimy Wam dotarcie do miejsc, w których w pełni będziecie mogli zrealizować swoja przygodę z fotografowaniem dzikich zwierząt. Zgodnie z Waszymi zainteresowaniami i możliwościami. Zapewnimy odpowiednie miejsca pobytu, a także w razie potrzeby opiekę profesjonalnych przewodników.