Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

WARSZAWA rykowiska

rykowiska mazowieckieRyk samców jeleni i łosi w czasie rykowiska niesie się daleko po okolicy w jesienne noce. Proponujemy przeżycie niezwykłych chwil w Kampinoskim Parku Narodowym. Rykowisko odbywa się od połowy września do połowy października. Najbardziej sprzyjają intensywności rykowiska chłodne, a nawet mroźne ranki przy pogodzie bezwietrznej. Po wschodzie słońca jelenie milkną. W Parku Kampinoskim jest obecnie około 70 jeleni. Podejście byków i zobaczenia ryczących jeleni są jest bardzo trudne. Ale jeżeli się uda trafić na ryczące byki posłuchacie koncertu nadzwyczajny i doznacie wielkich przeżyć. My pomożemy Wam wybrać odpowiednie miejsce i zapewnimy pomoc doświadczonego przewodnika, którego pomoc zwiększy szanse na zobaczenie tego niezwykłego, przyrodniczego spektaklu. Podziwiając uroki jesieni, warto poświęcić czas, aby usłyszeć te niesamowite koncerty. Z pomocą naszych przewodników dotrzecie do miejsc, które na zawsze pozostawią w Waszej pamięci tę wspaniałą przygodę.