Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

Podczas pobytu w Gdańsku zapraszamy do miejsc, gdzie znajdziecie chwile relaksu w gabinetach, w którym o piękny i zdrowy wygląd zadbają najlepsi specjaliści, oferujący szeroki wachlarz zabiegów z pełnego zakresu SPA. Day Spa to specjalnie dobrane zabiegi dzięki, którym w ciągu jednego dnia odzyskacie formę oraz siły witalne. Niezwykłe zabiegi, dobrane indywidualnie do Waszych potrzeb zaspokoją najbardziej wymagającego klienta. Znajdziecie w nich specjalnie skomponowane serie zabiegów, które spowodują, że już po jednorazowym pobycie poczujecie się zrelaksowani i zyskacie nowe siły witalne.

To miejsca, w których pielęgnacja urody i dobrego samopoczucia jest ucieczką od zgiełku codzienności, stresu, tempa życia. Powstały z myślą o stworzeniu miejsc wyjątkowych. Proponowane zabiegi i rytuały, wykonywane z najwyższą starannością i jakością, są odpowiedzią na potrzeby wymagających Klientów.

Zapewnią Wam pielęgnację kosmetyczną twarzy i ciała jak również zabiegi , które skutecznie modelują sylwetkę oraz walczą z procesami starzenia się skóry. Gabinety pracują na najnowszych urządzeniach kosmetycznych oraz profesjonalnych kosmetykach SPA.

Day SPA dają poczucie bezpieczeństwa i odrobinę luksusu na który każdy zasługuje.

Zapraszamy do zaczarowanego świata SPA.