Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

Klimat, przyroda, ukształtowanie powierzchni Karpacza oraz obecność czystych wód i źródeł o działaniu leczniczym nadają mu charakter uzdrowiskowy. Stąd wielu tu kuracjuszy i rekonwalescentów, pragnących zadbać o zdrowie i kondycję. To szczególne miejsce dla tych, którzy pragną spokoju i ciszy, bliskości przyrody i oczekują wypoczynku w doskonałych warunkach, a także pragną skorzystać z rozrywek i atrakcji znajdujących się w Karpaczu.

Popularne są tutaj pobyty kuracyjne oraz odnowy biologicznej z programami kosmetycznymi. W SPA w Karpaczu każda pani i każdy pan, w każdym wieku, będą mogli odnowić ciało i zregenerować siły. Ośrodki proponują szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych i rehabilitacyjnych.
Perła Karkonoszy specjalnie dla Was ma ofertę Centrów Spa i Wellness, w których można się zrelaksować i zadbać o harmonię ciała i ducha. Znajdziecie tu wiele sposobów wypoczynku i regeneracji organizmu. Możecie wybrać spośród nich taki, który najbardziej Wam odpowiada. To miejsce wyjątkowe zarówno dla osób aktywnych jaki i dla tych pragnących ciszy i relaksu. Atrakcyjność wypoczynku w tym miejscu dopełni Państwu pobyt w naszym hotelu. Dla naszych Gości zawsze dokładamy wszelkich starań by poczuli tu smak prawdziwej polskiej gościnności. Miła atmosfera w połączeniu ze smaczną kuchnią sprawia, że każdy poczuje się tu jak w domu.

Funkcjonujące tu luksusowe ośrodki SPA i WELLNESS oferują tradycyjne zabiegi kosmetyczne, pielęgnujące oraz najnowsze metody regeneracji. O wysokiej jakości świadczonych usług świadczy możliwość skorzystania z porad i zabiegów wykonywanych przez wysoko wykwalifikowaną kadrę. Atrakcyjność wypoczynku w tym Karpaczu dopełni Wam smak prawdziwej polskiej gościnności. Miła atmosfera w połączeniu ze smaczną kuchnią sprawia, że poczujecie się tu jak w domu.