Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

W samym sercu Krakowa znajdziecie ekskluzywne miejsca , które stworzone zostały z myślą o Was i Waszych potrzebach. Tutaj możecie zniknąć wszystkim z oczu, uciec od gwaru miasta i problemów dnia codziennego. Oddać się w opiekę doskonale przygotowanym masażystom, którzy wprowadzą Was w magiczny świat SPA. Poddacie się zabiegom, które zapewniają nie tylko piękny wygląd i rozkosz dla zmysłów, ale przede wszystkim dają trwałe rezultaty. Można w nich skorzystać z ekskluzywnych zabiegów z zakresu kosmetyki i odnowy biologicznej, pakietów odchudzających , odmładzających i relaksujących. To także wspaniałe miejsca dla przyjaciółek i przyjaciół chcących w sposób niekonwencjonalny spędzić wspólne chwile. Aby przynieść ulgę swoim klientom, zespoły specjalistów proponują szeroki zakres zabiegów utrzymanych w filozofii SPA dla osób, które chcą odzyskać cielesną i duchową równowagę, dobre samopoczucie i zachować piękny wygląd

Nowoczesne i komfortowo wyposażone obiekty zapewnią Wam bogatą ofertę zabiegów na twarz i ciało, pakietów odchudzających, szeroki wybór masaży manualnych oraz mechanicznych, jak również zabiegów. W day SPA odzyskacie energię, witalność, a doskonale wykwalifikowani profesjonaliści w pełni zadbają o Wasze piękno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Dobiorą odpowiednie zabiegi kosmetyczne indywidualnie do Waszych potrzeb. Gabinety są wyposażone w sprzęt wysokiej klasy i nowości technologiczne, wykorzystując światowe nowości w kosmetyce estetycznej
Serdecznie zapraszamy do magicznego świata kosmetyki, który pomoże Wam się zrelaksować, wyciszyć i zapomnieć o problemach dnia codziennego.