Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

Poznań, stolica Wielkopolski, to miasto, które przyciąga swoim wyjątkowym klimatem i charakterem. Przebywając w tym mieście warto odnaleźć oazę spokoju i luksusu. Należą do nich luksusowe, poznańskie SPA. Znajdziecie w nich fachowy, wyszkolony i pełen pasji zespół terapeutów oraz szeroki wybór masaży i zabiegów pielęgnacyjnych na ciało i twarz dobranych tak, by zaspokoić wymagania wszystkich i spełnić każde Wasze życzenie. Zabiegi poprowadzą Was w krainę świetnego samopoczucia, lepszego wyglądu i samoakceptacji, a seanse lecznicze uśmierzą wszelkie dolegliwości.

Do Waszej dyspozycji będzie basen, jacuzzi, sala do aerobiku, siłownia, fryzjer, solarium oraz bar. Miejsca te są gwarancją komfortu dla gości, którzy szukają chwili wyciszenia, relaksu i odpoczynku w centrum miasta.

Właścicielami SPA kieruje chęć zagwarantowania Wam obsługi na najwyższym poziomie, poświęcenia im mnóstwa czasu i zaangażowania, podarowanie każdemu zagonionemu chwili relaksu, stworzenie niezapomnianej atmosfery luksusu i komfortu. Dysponują nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie sprzętem, który obsługuje doświadczony i wykwalifikowany personel, dbający o najwyższy poziom oferowanych usług oraz życzliwą i rzetelną obsługę. Kameralna atmosfera oraz dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klienta gwarantują miłe wspomnienia z pobytu.