Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

SPA – Sanus per aqua czyli zdrowie przez wodę.

Ta koncepcja przywracania harmonii ducha i ciała poprzez kąpiele wodne oraz związane z nimi zabiegi kosmetyczne i aromaterapię staje się niezwykle popularną formą spędzania wolnego czasu, także w ramach urlopu.

SPA są właśnie odpowiedzią na współczesny, szybki tryb życia. Celem oferowanych przez nie zabiegów jest nie tylko poprawa stanu skóry i ogólnego wyglądu, ale również relaks i odprężenie. Ośrodki SPA dbają o zdrowie swoich klientów zapewniając spokojną i relaksującą atmosferę.
Zapraszamy wszystkich do tradycyjnych SPA, które są wysokiej klasy hotelami ze strefą basenów, saun i łaźni, jacuzzi, a także personelem wykonującym zabiegi kosmetyczne i odprężające. Wśród najczęściej wykonywanych zabiegów są oczyszczanie skóry twarzy i ciała, pedikiur i manikiur, maseczki nawilżające oraz zabiegi odmładzające, zabiegi na włosy, masaże, kąpiele z różnorodnymi olejkami aromatycznymi, prysznic wrażeń (prysznic z zapachami, kolorami i natryskami o różnych kątach nachylenia, temperaturach i intensywności). Standardem jest wstęp do basenów, łaźni i saun.

W naszej ofercie mamy także pobyty z zakresu Medical SPA, czyli połączenia SPA z tradycyjnymi zabiegami uzdrowiskowymi. Jest to bardzo popularna forma, a wiele medycznych SPA oferuje różnorodne zabiegi lecznicze, kąpiele w źródłach termalnych (relaksują, poprawiają przemianę materii i ukrwienie skóry), okłady z błota mineralnego (dobre na choroby układu ruchu, działają na skórę ujędrniająco, rozgrzewają), specjalne masaże i peelingi (np. solą morską). Nierzadka jest również hydroterapia, czyli zabiegi z wykorzystaniem wody.

Polecane przez nas ośrodki SPA oferują usługi dopasowane do potrzeb każdego.

W naszej ofercie znajdziesz tradycyjne kurorty SPA nad morzem, w górach i centrum Polski, gdzie można poddać się talasoterpii lub odprężyć podczas masaży, ale także ośrodki ajurwedyjskie lub wykonujące zabiegi zgodne z tradycyjną medycyną chińską. Tych, którzy nigdy nie mają czasu zapraszamy na weekendy w SPA.

Jeśli szukasz miejsca na urlop, gdzie chcesz zadbać o siebie to my jesteśmy właśnie dla Ciebie!

Wybierzemy dla Ciebie z szerokiej oferty polskich hoteli SPA taką ofertę, która zagwarantuje bogaty wachlarz usług, przystosowany dla każdego bez względu na zasobność portfela.

.