Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

Odkryjcie możliwość pełnego odpoczynku w tętniącej życiem Warszawie. W centrum tego miasta są miejsca, w których bez trudu znajdziecie ucieczkę od zgiełku dnia codziennego. Miejsce, w którym każdy będzie mógł odnaleźć upragnioną chwilę dla siebie korzystając z kompleksowych i profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych w niespotykanej formie. Tym wyjątkowym miejscem jest Wellness & Beauty Spa Natural.Przyjdźcie i sprawdźcie jak łatwo i szybko można się odmienić. Day Spa to miejsca, które dają piękno duszy i ciała. Panują w nich elegancja i spokój.

Profesjonalna obsługa zapewnia profesjonalne zabiegi dla twarzy, ciała i relaksujące, a specjaliści wykonają kilka zabiegów w jednym czasie, co umożliwia jego maxymalną oszczędność dla zabieganych. Perfekcyjna obsługa oraz najwyższej jakości dobrane kosmetyki używane podczas zabiegów podtrzymują filozofię Spa: poprawiania urody i samopoczucia, z równoczesnym osiągnięciem maksymalnie dobrych i szybkich efektów.
Zapraszamy do krainy relaksu, piękna, zapachów i odpoczynku. To dla Was powstał świat, w którym nie tylko odpoczniecie odrywając się od rzeczywistości, ale i przy okazji zadbacie o swoją urodę, i wrócicie do swojego naturalnego piękna. Specjaliści poprzez zabiegi pomogą Wam w uzyskaniu idealnej sylwetki, a także pozwolą zaznać pełnego relaksu i odprężenia ciała oraz umysłu.

Warszawskie, luksusowe salony SPA oferują zarówno dla kobiet jak i mężczyzn relaks, regenerację, oczyszczenie i upiększenie, w możliwie jak najkrótszym czasie. Rytuały pielęgnacyjne pozostają w Waszej pamięci na bardzo długo.