Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

Ośrodki SPA w Wiśle, malowniczo położone wśród drzew, na nasłonecznionych stokach, to miejsca wyjątkowe, oazy ciszy i spokoju dla każdego, kto z dala od miejskiego zgiełku pragnie odpocząć i zrelaksować się. Obiekty te stanowią doskonały punkt widokowy i wypadowy na szlaki turystyczne Beskidu Śląskiego oraz trasy narciarskie w Wiśle, Ustroniu i Szczyrku, zachęcające do uprawiania sportów zimowych. Miejsca te gwarantują Wam profesjonalną obsługę, niepowtarzalną rodzinną atmosferę oraz wypoczynek w cichej i urokliwej okolicy. Ośrodki SPA w Wisle to doskonałe miejsce na relaks zarówno dla indywidualnych osób, jak i całych rodzin. Czekają na Was baseny, jaccuzzi, sauny i gabinety odnowy.

Odpoczniecie w doskonale zaaranżowanych cichych zakątkach w otoczeniu ciekawej architektury. Udacie się w wyjątkową podróż i odkryjecie świat pięknych zapachów, luksusowych kosmetyków i całkowitego relaksu. Profesjonalnie przygotowani specjaliści pomogą Wam zatroszczyć się o piękno Waszego ciała. Poczujecie się swobodnie korzystając do woli z bogactwa różnorodnej oferty SPA. Spotkacie tu kameralną atmosferę, która pozwoli Wam zapomnieć o codzienności i udać się w podróż relaksu i odprężenia.

W ośrodkach SPA otrzymacie kompleksową usługę z szerokim wachlarzem profesjonalnych zabiegów relaksacyjnych, regenerujących oraz upiększających w oparciu o ekskluzywne kosmetyki renomowanych firm. Każdy zabieg dla ciała jak i ducha, przywracając organizmowi harmonię, dobre samopoczucie oraz utraconą energię. Najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie!.
Zapraszamy na niezapomniane chwile do ośrodków SPA w Wiśle. Pomyśl, o czym marzysz, a Twoje pragnienia zostaną spełnione.