Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

Jeśli zwiedzanie miasta znuży już Was i zapragniecie chwili spokoju i wyciszenia w samym centrum Wrocławia, znajdziecie miejsca, które sprawią, że Wasze ciało i umysł zapomną o codziennych sprawach i nabierzecie nowych sił. Czekają tam na Was rytuały oczyszczania, odnowy i pielęgnacji oraz luksusowe zabiegi kosmetyczne. Proponujemy zabiegi, które wprowadzą Was w stan wspaniałego samopoczucia, uwolnią umysł od trosk dnia codziennego oraz przeniosą w inny wymiar czasu.

W ofertach luksusowych gabinetów SPA znajdziecie całą gamę zabiegów kosmetycznych i terapeutycznych dzięki którym poprawi się Wasz wygląd i samopoczucie. Mile widziani są również panowie, dla których przygotowano specjalne zabiegi odstresowujące, poprawiające wygląd i samopoczucie. We Wrocławiu znajdziecie SPA bardzo kameralne, a także połączone z basenami i dostępne dla dużych grup. Są salony zorientowane na określoną filozofię zabiegów oraz takie, które mają w swojej ofercie różnorodne techniki. W Day SPA można liczyć na kompleksową pielęgnację, odnowę, a przede wszystkim relaks. Pomożemy Wam zapoznać się z różnorodną ofertą wrocławskich Spa i polecimy takie, które spełnią całkowicie Wasze oczekiwania. Takie, które są w stanie dla nawet najbardziej wymagającego klienta, poprzez indywidualne podejście i możliwość samodzielnego – lub przy pomocy terapeutek – skomponowania pakietu zabiegów zapewnić pełne zadowolenie. Wszystkie mają przytulne wnętrza i nowoczesny design. Relaks i pielęgnacja od stóp do głów w samym centrum miasta.
Zapraszamy do tajemniczego świata piękna i luksusu. Świata SPA.