Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

Zakopane to jedna z najpopularniejszych górskich miejscowości turystycznych. U podnóży Tatr mieszczą się luksusowe miejsca Wellness i SPA, z pięknymi widokami na góry. Znajdziecie tu stylowe SPA z bogatym wyborem zabiegów, basenami, jacuzzi i zespołami saun. Niezwykle bogata oferta zabiegów uszczęśliwi każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Najważniejszą rolę odgrywa piękno gabinetów, najnowocześniejszy sprzęt i doskonałe kwalifikacje personelu.

Znajdziecie tam relaks i odpoczynek dla ciała i ducha, a zabiegi zapewnią regenerację i odnowę organizmu, a także poprawią kondycję i wygląd. Niezapomnianych chwil dostarczą orientalne masaże z użyciem aromatycznych olejków, egzotyczne rytuały, zabiegi upiększające i odmładzające.
Odpowiednio wyposażone gabinety, przyjemna atmosfera, opieka oraz wysoki profesjonalizm personelu zagwarantują Wam doskonałe warunki do zadbania o zdrowie, wygląd ciała oraz przywrócą harmonię i spokój Waszym zmysłom, co jest szczególnie ważne przy aktywnym wypoczynku w Zakopanem.

Tutaj swobodnie odetchniecie górskim powietrzem, zauroczycie się krajobrazami Tatr i zadbacie o swoje ciało i duszę w luksusowych ośrodkach SPA. Najwyższej jakości zabiegi połączone z wędrówkami malowniczymi górskimi szlakami i sportami zimowymi sprawią, że uzyskacie siły i energię potrzebne do kolejnych wyzwań.

Ośrodki SPA w Zakopanem to miejsca, do którego chce się powracać. Jeden weekend w SPA to sposób na odzyskanie zarówno zdrowia, jak i humoru oraz sił i zapału do działania.