Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

golf gdańskCoraz więcej turystów wybiera docelową miejscowość wypoczynku upewniwszy się przedtem, że w okolicy znajduje się pole golfowe. Gdańsk i całe Pomorskie posiada idealne warunki do gry w golfa, dyscypliny, którą można uprawiać w każdym wieku bez względu na stopień sprawności fizycznej. Pełnowymiarowe pola o europejskim i światowym standardzie kuszą swoją ofertą umiejscowioną wśród przepięknych wzgórz Szwajcarii Kaszubskiej. Zostało zaprojektowane przez wysokiej klasy specjalistów, a w trakcie ich wykonania wykorzystano naturalne walory rzeźby terenu, który wzbogacono licznymi pagórkami i dolinkami, strumykami oraz rozlewiskami wodnymi. Pola golfowe są doskonałymi miejscami treningu zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych golfistów. Obiekty są otwarte dla każdego, niezależnie od wieku czy umiejętności.
Do dyspozycji gości są stanowiska do ćwiczeń i nauki gry w golfa, bunkry z piaskiem oraz chipping green. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu golfowego. Po zmaganiach na polu można tu zorganizować również imprezy rodzinne i firmowe. Na niektórych polach golfowych zimą wytyczone są tory do biegów narciarskich.