Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

golf krakówKraków i okolice to nie tylko zabytki. To także nowoczesne kompleksy golfowo-rekreacyjny, często zaprojektowane przez najbardziej znanych architektów golfowych na świecie.

Są one całorocznymi ośrodkami rekreacyjnymi z polami golfowymi każdego typu, wypożyczalniami sprzętu, sklepami ze sprzętem, restauracjami, hotelami, centrami konferencyjnymi, strzelnicami sportowymi, stadninami koni i wyciągami narciarskimi. Oferują także możliwość odnowy biologicznej w Day Spa.

Doskonale wkomponowane w krajobraz z silnie zróżnicowanym terenem, wśród gęstego lasu stanowiącego naturalną granicę pola golfowego, mają niepowtarzalny urok.

Dostępne zarówno dla graczy o przeciętnych umiejętnościach, jak i dla golfistów reprezentujących najwyższy światowy poziom.
Małopolskie pola golfowe to także miejsce przeznaczone do nauki gry w golfa dla początkujących oraz do treningu dla zaawansowanych graczy. Na ich obszarze znajdziecie miejsca służące do treningu poszczególnych elementów gry, oraz wyśmienite warunki do nauki długiej i krótkiej gry. Niezależnie od wieku i umiejętności

Możemy znaleźć kompleksy oferujące każdemu odpowiednią formę aktywności na świeżym powietrzu w postaci różnorodności atrakcji sportowych: strzelnica pneumatyczna, tor łuczniczy, boisko do gry w boulle, hala tenisowa, ścieżki nordic walking i inne. Zachęca to do spędzania tu czasu całymi rodzinami, albowiem każdy znajdzie coś dla siebie.