Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

golf poznańPrzebywasz w Poznaniu i szukasz pomysłu na weekend? Zapraszamy na wielkopolskie pola golfowe! Poznacie, czym jest golf i nauczycie się jego podstaw. To idealna forma spędzania wolnego czasu z rodziną, znajomymi. Przez cały czas, pod okiem trenerów i zawodowych graczy, będziecie uczestniczyli w nauce podstaw gry w golfa rozpoczynając od poprawnego chwytu kija, krótkiego opisu obowiązujących zasad bezpieczeństwa i tych obowiązujących w golfie, by poprzez naukę przejść do pierwszych dalekich golfowych uderzeń. Zobaczycie, że golf to doskonała forma spędzania czasu na świeżym powietrzu, że to idealny sposób na rekreację z rodziną i znajomymi.

Otaczająca zieleń oraz czyste powietrze wielkopolskich pól golfowych sprawiają, że jest to doskonałe miejsce dla sportu i wypoczynku, a naturalne środowisko i zróżnicowane ukształtowanie terenu poł golfowych stwarzają wspaniałe warunki do nauki i gry w golfa. Stopień trudności wielkopolskich pól golfowych jest wystarczający nawet dla najbardziej wytrawnych golfistów. Zbudowane po okiem doświadczonych golfistów, ulokowane są w cieniu lasów, z ciekawymi układami dołków i przeszkodami wodnymi dają satysfakcję z gry zarówno tym doświadczonym jak i początkującym graczom. Coraz częściej sport staje się odskocznią dla wielu ludzi od ich codziennych obowiązków. Nie inaczej jest z golfem. Z racji tego, że ten sport można praktycznie uprawiać w każdym wieku pozostanie on dla Was cały czas hobby i będziecie traktować go jako formę wypoczynku i okazji do spotkania się ze swoimi znajomym.

Gra w golfa daje okazje do spędzenia aktywnie wolnego czasu na świeżym powietrzu i jest jedną z nielicznych dyscyplin sportu, którą można uprawiać indywidualnie lub grupowo.