Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

GOLF

golf pozostałe miastaGolf jest jednym z najbardziej popularnych sportów na świecie. Nie wymaga on specjalnych predyspozycji i wysiłku fizycznego, dlatego można go uprawiać niezależnie od płci i wieku gracza.

Golf jest doskonałą platformą do budowy kontaktów. Kreuje zasady fair play oraz szacunek dla partnera. Główną regułą gry jest trafienie piłeczką do dołka za pomocą kija, wykorzystując jak najmniejszą liczbę uderzeń. Ale to nie wszystko – golf jest doskonałym wypoczynkiem na świeżym powietrzu.

Historia golfa w Polsce będzie obchodzić wkrótce 20 lat i jest sportem zdobywającym coraz szersze rzesze wielbicieli w całej Polsce.
Dla wszystkich, którzy prowadzą szybkie życie, coraz częściej czują się zmęczeni i organizm ich wymaga aktywności ruchowej golf jest idealna rekreacja do pobudzenia energii i dobrego samopoczucia.

Otóż wspaniałym, znanym od dawien dawna i niezastąpionym sposobem jest. Nie jest wielkim wyrzeczeniem wciśnięcie między obowiązki odrobiny sportu i rekreacji.

Golf należy do najbardziej interesujących i pociągających dyscyplin sportowych. Dyscyplina ta chyba najlepiej ze wszystkich innych dyscyplin umożliwia nam tak potrzebny codzienny relaks. Ma wiele zalet, które zdobywają tej dyscyplinie sportu coraz liczniejszą rzeszę sympatyków. Nie ma limitu wiekowego. Ma niewielkie ryzyko odniesienia kontuzji. Jest jednym z najlepszych sposobów na pełny odpoczynek. Jest sposobem rodzinnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Golf daje szansę zdrowej rywalizacji w każdej kategorii wiekowej. Pozwala na grę samotną, jak i na grę towarzyską.

Jeżeli masz ochotę na ten rodzaj relaksu to obojętne jest czy jesteś wieloletnim golfistą, czy chcesz zacząć tę przygodę. My znajdziemy dla Ciebie pole golfowe odpowiadające Twoim możliwościom i aspiracjom. Jeżeli przebywasz w dużym mieście w interesach znajdziemy pole golfowe w pobliżu. Jeżeli chcesz spędzić urlop w ciszy i spokoju polecimy ośrodek z profesjonalnym polem golfowym. Służymy pełną informacją i zapewniamy, że zadowolimy każdego bez względu na wiek i możliwości finansowe.