Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

golf warszawaW samej Warszawie i najbliższej okolicy miłośnicy golfa znajdą warunki do uprawiania tej dyscypliny na europejskim poziomie. Niezaprzeczalne walory polskiej przyrody spowodują, że pola golfowe są na najwyższym poziomie. Często umiejscowione są na malowniczych terenach parków krajobrazowych z naturalnymi jeziorkami oraz wspaniałymi starymi drzewami. Doskonale wyposażone w wypożyczalnie sprzętu golfowego i wózków elektrycznych oraz zaplecze gastronomiczne. Obiekty oferują kursy indywidualne i grupowe dla początkujących graczy, a dla zaawansowanych jakość rozwoju zapewniają profesjonalne szkoły golfa. Każdy kompleks ma swój niepowtarzalny, indywidualny charakter, inną skalę trudności, co daje możliwość sprawdzenia i doskonalenia swych umiejętności. Zapewniają doskonałe warunki do gry w golfa dla graczy w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Na terenach obiektów istnieje możliwość organizacji akademii golfa i pikników z golfem dla grup zorganizowanych. Obiekty są dostępne również dla dzieci w różnym wieku, które mogą korzystać mini golfa oraz trenować grę pod okiem instruktorów.