Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

golf wrocławW niewielkiej odległości od aglomeracji wrocławskiej oraz w samym Wrocławiu znajdziecie wyjątkowe miejsca. Te miejsca to kompleksy do gry w golfa. Znajdziecie tu pola w samym mieście, bliskiej okolicy, a także w naturalnym górzystym terenie Kotliny Kłodzkiej, w otoczeniu Gór Stołowych oraz Uzdrowisk Kłodzkich. Wszystkie kompleksy golfowe wykorzystują naturalne ukształtowanie terenu, które w połączeniu z walorami krajobrazowymi podkreśla naturalne piękno okolicy. Pola są powszechnie dostępne. Możecie tu uczestniczyć w kursie na Zieloną Kartę i zdawać egzamin. Korzystając z porad wykwalifikowanego personelu zakupić lub wypożyczyć kije i akcesoria golfowe. Organizowane są także ogólnodostępne turnieje golfowe . Pola golfowe stanowią również niezwykłą atrakcję turystyczną Dolnego Śląska i są ulubionymi miejscami spędzania wolnego czasu dla wszystkich ceniących odpoczynek na świeżym powietrzu. Wspaniała zabudowa, malownicze krajobrazy oraz niepowtarzalna atmosfera zapewnią Wam całkowicie nową jakość gry w golfa. Najwyższy standardy i wykwalifikowany personel jest gwarancją doskonałego stanu pola, który dodatkowo podnosi radość z gry.