Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

spa dolnośląskieDolnośląskie ośrodki SPA często położone są wśród stuletnich drzew, w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko od centrów turystycznych i szlaków turystycznych wiodących do najpiękniejszych miejsc Dolnego Śląska.

Tutaj odnajdziecie harmonię, odprężenie i witalność. SPA to szum wody, zapach olejków, ciepło sauny, masaż i błogi relaks. Wszystko to spowoduje, że Twoje ciało z każdym dniem bardziej wypoczęte. Ośrodki SPA oferują liczne zabiegi odmładzające i kosmetyczne, a gościom oddają do baseny pływackie, sauny, łaźnie, groty śnieżne, wszelkie zabiegi na twarz i ciało, masaże i wiele innych atrakcji. W ofercie gabinetów masażu znajdziecie szeroki wachlarz różnego rodzaju usług – począwszy od klasycznego masażu, poprzez zabieg Rolletic aż do zabiegów ayurvedyjskich skończywszy. Będziecie mieli pełną satysfakcję obserwując jak Wasze samopoczucie z każdym dniem staje się coraz lepsze. Wszystkie ośrodki dysponują wykwalifikowaną kadrą oraz niezbędnym i nowoczesnym sprzętem. W ofertach SPA znajdują się liczne zabiegi regeneracyjne i odprężające, a personel pomoże Wam dobrać taki, który będzie odpowiedni dla każdego. Wszystkie zabiegi wykonywane w SPA wykorzystują naturalne kosmetyki z certyfikatem jakości BDiH, stanowiący międzynarodowy gwarant jakości.

Dzięki nam znajdziecie dla siebie i swoich bliskich SPA w dolnośląskim, które spełni wszystkie Wasze potrzeby i oczekiwania, i które pozwoli Wam nabrać sił do dalszych działań, a jednocześnie odpręży i zrelaksuje. Większość SPA&Wellness usytuowanych jest nieopodal atrakcyjnych szlaków turystycznych, a obsługa osrodków zapewnia profesjonalną obsługę wypraw turystycznych, dysponując przewodnikami i poradami. Zapraszamy!