Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

spa małopolskieMałopolskie SPA to miejsca o unikalnej atmosferze dla odnowy, wyciszenia i relaksu. Oferują Wam szeroki zakres zabiegów i masaży, a także zabiegi przy użyciu nowoczesnych technologii. Zapewniają wysoką jakość usług, wysokie kwalifikacje personelu i gwarantują starannie dobrane kosmetyki. Znajdziecie tu kompleksową pielęgnację ciała, możliwość odpoczynku połączoną z basenem, jacuzzi, saunami i grotami solnymi. Profesjonalne studia urody oraz salony odnowy biologicznej sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających Gości.

Przeznaczeniem SPA jest przywrócenie Wam równowagi, utraconej w ciągłym pośpiechu dnia powszedniego oraz przywrócenie Wam dobrego samopoczucia i naturalnego piękna. Do Waszego ciała powróci odprężenie i siły witalne, a umysł oczyści się z negatywnych myśli. Zabiegi pielęgnacyjne wpłyną pozytywnie i kojąco na kondycję i piękno Waszej skóry, a rytualny sposób ich przeprowadzania pozwala na wyciszenie i głębokie rozluźnienie. Dzięki temu zabieg przywraca Wam pełnię harmonii.

Położenie małopolskich SPA daje olbrzymie możliwości czerpania z dobrodziejstw przyrody, która w dziewiczej postaci dostępna jest na wyciągnięcie ręki.

Dla miłośników wypoczynku aktywnego przygotowane są atrakcyjne, turystyczne trasy górskie, piesze i rowerowe. Trasy konne oraz korty tenisowe. Dla osób zainteresowanych grupowymi ćwiczeniami organizowane są zajęcia fitness z doskonale przeszkolonymi instruktorami.
Jeżeli poszukujecie takiego miejsca to możecie na nas polegać. Znajdziemy dla Was miejsce, które pozwoli Wam uciec od codziennych trosk. Znajdziemy dla Was idealne SPA i hotel w małopolskim. Taki, który doskonale spełni wszystkie Wasze potrzeby i oczekiwania. Pozwoli Wam nabrać sił, odpręży i zrelaksuje. Zapewniamy, że obiekt w małopolskim zadowoli Was całkowicie. Zapraszamy!