Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

spa mazowieckieJeśli poszukujesz miejsca na krótszy lub dłuższy wypoczynek, zależy Ci na komforcie i luksusie i na bliskości Warszawy to polecamy ośrodki SPA województwa mazowieckiego. Dogodne położenie w okolicy wielkomiejskiej Warszawy i jednocześnie piękną i spokojną przyrodę, piękny las i bliskie połączenie ze stolicą. Pobyt w tych ośrodkach to gwarancja najwyższej jakości usług oraz satysfakcji z pobytu.

W ofercie znajdziecie szeroką gamę atrakcji oraz zajęć rekreacyjnych. Dogodnych dla gości indywidualnych, podróżujących w towarzystwie najbliższych oraz grupowych. Czekają na Was kryte pływalnie z jacuzzi, sauny i siłownie, a także pola golfowe, korty oraz boiska do koszykówki i siatkówki. Znajdziecie tu liczne bary, Centrum SPA oraz zaplecza rekreacyjno-rozrywkowe, dyskoteki, kręgielnie, baseny, kluby nocne, squash oraz miejsca zabaw dla dzieci.

To doskonałe miejsca do wypoczynku oraz rekreacji, dla wszystkich osób, które poszukują miejsc gdzie można spędzić zdrowy weekend na aktywnym wypoczynku z rodziną oraz odprężyć się w doskonałej jakości centrum SPA.
Atrakcją mazowieckich SPA są wszystkie zabiegi bazujące na hydroterapii. Znajdziecie tu także bogatą ofertę zabiegową z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii. Gwarantujemy najwyższy standard usług oraz doskonale wyszkolonych specjalistów.