Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

spa pomorskieUsytuowane przy samej plaży SPA to miejsce na wyjątkowe wakacje lub weekendowy pobyt. Nadmorski klimat, czyste i zdrowe powietrze zawierające dużą ilość jodu pozwolą Wam naładować życiowe akumulatory. Te urokliwe miejsca sprzyjają wyciszeniu oraz odnowie ducha. Znajdziecie tam komfortowe apartamenty z widokiem na morze lub pokoje z panoramą pięknego, nadmorskiego lasu. Dostaniecie kompleksową ofertę SPA i Wellness. Często z kompleksem basenów krytych z widokiem na Bałtyk. Do do Waszej dyspozycji będzie sauna sucha, łaźnia parowa oraz sala fitness.

Centra SPA to idealne miejsce na relaks, na możliwość korzystania z jacuzzi, odnowy biologicznej czy hydromasażu. Istnieje również możliwość skorzystania z łaźni błotnej.

Pod opieką specjalistów w gabinetach odnowy biologicznej skorzystacie z olbrzymiej gamy zabiegów, poddacie się kuracjom i wykonacie wszelkie zabiegi w zakresie odnowy. Wszystko to pozwoli Wam na chwilę przenieść się do świata luksusu oraz pomoże przywrócić energię i doskonały nastrój.

Atutami tych miejsc są holistyczne ceremonie zabiegowe, piękne wnętrza, nowoczesne urządzenia i wieloletnie doświadczenie kadry terapeutów SPA. Morskie, czyste środowisko naturalne stwarza także idealne warunki do rekreacji i wypoczynku. Amatorzy pieszych i rowerowych wędrówek znajdą w pobliżu ośrodków ciekawe trasy i szlaki.

Doskonale wyposażone pomorskie ośrodki SPA oferują szeroką gamę usług jednocześnie gwarantując zregenerowanie sił na dłuższy czas. Pomorskie Spa oferują luksusowe zabieg na najwyższym poziomie. Niepowtarzalna atmosfera tych miejsc stworzy każdemu turyście idealne warunki do wypoczynku przy jednoczesnej pielęgnacji zdrowia i urody. Wypoczywaj w Pomorskim!