Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

spa warmińsko-mazurskieSPA w warmińsko- mazurskim to idealnie czyste powietrze i wody, przepiękne, dzikie krajobrazy, malownicze jeziora i możliwość obcowania z dzika przyrodą. Mazurskie centra SPA to miejsca w których doświadczycie wyjątkowej atmosfery relaksu. Tutaj odkryjecie dobroczynne i lecznicze działania lokalnej borowiny. Zabiegi zdrowotne spowodują, że odzyskacie piękny wygląd, wymodelujecie sylwetkę i pozbędziecie się zbędnych kilogramów.

W tym najczystszym miejscu w Polsce dowiecie się jak cenna jest natura i docenicie jej dobroczynny wpływ na Wasze życie. Często zabiegi wykonywane są na produktach bazujących na czystych składnikach naturalnych i wyciągach roślinnych. Każdy zaproponowany dla Was zabieg jest niepowtarzalnym rytuałem, ma swój wyjątkowy klimat oraz nastrój.

Ośrodki SPA na Mazurach są miejscami wyjątkowym. Stworzone do wypoczynku rodzinnego, jak również pobytów grupowych. Idealnie położone dają wspaniałą możliwość rozkoszowania się ciszą i spokojem podczas wypoczynku nad jeziorem. Oferta, którą Wam przygotujemy zaspokoi oczekiwania, nawet najbardziej wymagających. Nasze Spa na Mazurach oferuje Państwu zabiegi, które pozwolą Wam oderwać się od codziennych obowiązków, a przy okazji odzyskać pełnię sił witalnych i wewnętrzną harmonię.

Sąsiedztwo lasów, jezior i dużych przestrzeni zachęca do uprawiania Nordic Walkingu, wycieczek rowerowych, spływów kajakowych, wędkarstwa, narciarstwa biegowego, żeglarstwa i rajdów konnych. Zapraszamy!