Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

Witam

Nazywam się Michał Filarowski. Prowadzę małą firmę rodzinną, która ma ambicje zaspokojenia potrzeb Klientów w zakresie szeroko pojętej turystyki. Jestem absolwentem politologii, a z zamiłowania miłośnikiem i entuzjastą turystyki oraz historii, głównie najnowszej. Od 2007 r. prowadzę firmę zajmującą się przewozem osób oraz usługami przewodnickimi. Pomysł na rozszerzenie działalności pojawił się gdy coraz częściej byłem proszony o zorganizowanie podobnych usług w innych polskich miastach. Skład naszego zespołu łączy w sobie zarówno młodzieńczy entuzjazm jak i wieloletnie doświadczenie w zarzadzaniu i organizacji wielu różnych przedsięwzięć.

Współpracownicy firmy to doświadczeni profesjonaliści w zakresie organizacji, marketingu i informatyki. Wszyscy w wysokim stopniu identyfikują się z działaniami firmy i jak ja są entuzjastami historii i turystyki.

Chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania, które proszę kierować: office@polish-tours.com