Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

Prawo autorskie -zasady publikowania treści w serwisie www.polish-tours.com

  1. Publikowane treści mają charakter informacyjny. Serwis nie wykorzystuje zdjęć do celów komercyjnych. Zdjęcia publikowane są jedynie w celu szerzenia wiedzy w ramach działalnościi podejmowanej przez Serwis.
  2. Twórcy Serwisu publikują zdjęcia na licencjach Creative Commons, zgodnie z licencją udzielona przez Flickr.com i wikimediacommons.com
  3. Twórcy Serwisu dołożyli wszelkich starań, by uszanować prawa autorskie do wykorzystywanych w publikacjach zdjęć i innych materiałów. Wszystkie wykorzystane zdjęcia i inne materiały podpisane są Autorem. Gdyby jednak Autor zdjęć lub materiałów miał zastrzeżenia co do ich wykorzystania proszony jest o kontakt z Twórcami Serwisu w celu poprawienia podpisu/podlinkowania, aktualizacji podpisu/podlinkowania lub usunięcia materiałów z Serwisu.
  4. Twórcy Serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z użytkowania i wykorzystania informacji publikowanych w Serwisie. Odpowiedzialność ta spoczywa na użytkownikach Serwisu. Zabronione jest kopiowanie, modyfikacja i dalsze rozpowszechnianie materiałów zawartych w Serwisie bez pisemnej zgody twórców Serwisu, chyba że wyraźnie zaznaczono inny stan rzeczy.
  5. Jeśli autor zdjęć lub innych materiałów wykorzystanych w Serwisie polish-tours.com.pl ma zastrzeżenia co do ich wykorzystania, prosimy o kontakt office@polish-tours.com