Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

Serwis www.polish-tours.pl oferuje Państwu atrakcyjny sposób reklamy na naszej stronie internetowej. Są to sponsorowane teksty o Waszej firmie, w dowolnym, wybranym przez Was dziale serwisu. Będziecie mogli w sposób profesjonalny przedstawić swoją ofertę co przełoży się na zaufanie nowych klientów. Pomogą one zdobyć zaufanie nowych klientów i będziecie mieli możliwość przedstawienia w sposób profesjonalny swoją ofertę. W każdym z nich, w zakładce „polecamy” możecie umieścić dowolny, reklamowy tekst (do 3000 znaków) i trzy fotografie. Ilość tekstów sponsorowanych w każdym dziale jest ograniczona i nie przekracza trzech wpisów z wyjątkiem dużych miast, gdzie nie przekracza pięciu. Na życzenie naszych klientów możemy przygotować nieodpłatnie tekst z fotografiami na odpowiedniej licencji upoważniającej do powszechnej publikacji.

Zapraszamy do reklamy hotele, hostele, pensjonaty, apartamenty, obiekty agroturystyczne, restauracje, puby, spa i wszelkie inne związane z działalnością turystyczną.

Cena jednego tekstu sponsorowanego to 150,00 zł netto/rok.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: oferty@polish-tours.com