Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

Gokarty

Gokarty to jedna z możliwości spędzenia w sposób aktywny wolnego czasu. Gwarantuje wyścigową rywalizację i super zabawę dla każdego. Podczas czasu spędzonego na Torze w emocje i adrenalina sięgają zenitu. Pomimo tego jest to sport w pełni bezpieczny, a nowoczesne tory dają pełne poczucie komfortu. Zastosowanie doskonałej nawierzchni daje maksymalną przyczepność w trakcie jazdy, a elektroniczne systemy bezpieczeństwa reagują automatycznie w niebezpiecznych sytuacjach. Klimatyzowane pomieszczenia pozwalają na maksymalny komfort w czasie jazdy bez względu na warunki atmosferyczne i temperaturę na zewnątrz. Tory kartingowe to niepowtarzalne miejsce rozrywki nie tylko dla fanów kartingu i sportów motorowych, ale dla wszystkich niezależnie od wieku, dające emocje, na które bezpiecznie można sobie pozwolić. W jednym miejscu adrenalina, rywalizacja i wyścig z czasem. Wszystkie obiekty i ich wyposażenie, które zaproponujemy Wam podczas Waszych wycieczek po Polsce spełniają wszelkie wymagania związane z bezpieczeństwem użytkowników. Polecimy Wam najlepsze i najbardziej bezpieczne. Bezpośredni nadzór nad Waszym bezpieczeństwem na torze pełnić będzie wykwalifikowana obsługa toru. Wszystkie Gokarty, kombinezony i kaski posiadają homologacje, gwarantujące maksymalne bezpieczeństwo użytkownikom. Pomożemy także w organizacji wszelkich eventów na torze kartingowym.
Na torze kartingowym można spędzić niezapomniane chwile w gronie rodziny lub przyjaciół, a każdy poczuje się tam jak zawodowy kierowca Formuły 1.