Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

Off Road militarny

Dla każdego kto szuka nowych wyzwań, chce sprawdzić swoje możliwości, poczuć ekscytującą adrenalinę mamy propozycję przeżycia niezwykłej przygody. Poczujecie dreszcz emocji, który nie da się porównać z niczym innym. Będziecie mieli możliwość opanowania potężnych pancernych kolosów.

Będziecie mieli okazję przejechać pojazdem bojowym po drogach, jakich nie pokonasz nawet terenowym autem. Czołgi, transportery, amfibie i wozy bojowe piechoty. Pomożemy wybrać miejsce i pojazd według Waszych życzeń. Profesjonalni instruktorzy zapewnią naukę, a później samodzielną jazdę oraz bezpieczeństwo i świetną rozrywkę. Jeżeli pozwolisz sobie na odrobinę tego szaleństwa, poznasz co to jest ekstremalna jazda dla adrenaliny. Możecie także wziąć udział w imprezie militarnej obejmującej zainscenizowane działania wojenne.

Taka wycieczka to tylko część coraz popularniejszej turystyki militarnej. Przy okazji wyprawy dowiecie się sporo o historii polskiej wojskowości i będziecie mieli możliwość obejrzenia unikatowych egzemplarzy pojazdów wojskowych. Warto także wybrać się pojazdem militarnym w towarzystwie przewodnika i na byłe poligony, bunkry, umocnienia i tajemnicze budowle wojskowe.

Każdy, kto poczuje moc tych unikatowych pojazdów, dotknie je i przetestuje, długo będzie pamiętał niezwykłe wrażenia.
My zagwarantujemy Wam taka atrakcję w każdym miejscu w Polsce, zapewnimy niebywale atrakcyjne pojazdy i profesjonalnych instruktorów.