Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

Off Road

offroad quady miastaKto jeszcze nigdy nie był na takiej imprezie musi tam się wybrać, a przekona się, że naprawdę warto. Spróbować jechać tam gdzie się nie da, a jeżeli faktycznie się nie da, to na pewno można się tam wciągnąć. Po tym przeżyciu tej przygody na pewno każdy zostanie fanem extremalnej jazdy samochodem terenowym, quadem lub motocyklem. Posmak adrenaliny powoduje, że grono chętnych do samochodowych szaleństw w błocie powiększa się z każdym dniem. Tej zabawy może spróbować każdy. Nic nie uatrakcyjni Wam urlopowego wypoczynku jak pełna przeżyć wyprawa po bezdrożach i wertepach samochodem przystosowanym do pokonywania największych trudności. Przez błota, rzeczki czy ostrymi trawersami. Poznacie co znaczy dla samochodu i kierowców woda, bagno, piach czy błot. W upale i podczas mrozu. Będziecie nieustannie zmagać się z kolejnymi wyzwaniami, jakie stawiają przed Wami kolejne kilometry pokonywanego terenu. Wyprawa off road-owa to ciągła walka z przyrodą, maszyną i samym sobą. Tylko podczas takiej imprezy możecie zweryfikować swą wiedzę na temat jazdy. Możecie wziąć udział w wyprawach jedno lub kilku dniowych, podczas których, przy okazji, zwiedzisz ciekawe miejsca jakich nie zobaczysz z okna autobusu czy samochodu osobowego i odpoczniesz na łonie przyrody.

Przygoda taka spowoduje, że pokochacie jazdę terenową, wyzwania, walkę i dobrą zabawę. Naszym zadaniem jest znalezienie dla każdego z Was odpowiedniego toru w każdym punkcie Polski, odpowiedniego samochodu i profesjonalnego instruktora-kierowcy oraz dobór trudności trasy zależny od Waszych umiejętności. . Zadbamy o to by wszyscy dobrze i bezpiecznie bawili się pod okiem doświadczonych kierowców w doskonale przygotowanych pojazdach. No i zapewnimy Wam poziom adrenaliny, który długo będziecie pamiętać.