Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

Laserowy Paintball

paintball gdańskLaserowy Paintball jest źródłem niezwykłych emocji oraz doznań. Można tu znaleźć elementy taktyki, logistyki, psychologii, nie wspominając o bardzo dużej dawce adrenaliny i rywalizacji na polu gry. Uczestnicy dzięki bezprzewodowym nadajnikom podłączeni są do specjalnego systemu – komputera, który wychwytuje sygnały z markerów – karabinów, jeśli gracz zostanie trafiony. Gracz zostaje poinformowany o postrzale specjalnym sygnałem dźwiękowym. Pod koniec gry komputer zlicza trafienia wszystkich uczestników, wyłaniając w ten sposób zwycięzcę.
Paintball jest doskonałą formą oderwania się od codziennych trudów. Zapraszamy i zachęcamy do wspaniałej zabawy w grupie przyjaciół lub znajomych. Zabawa ta doskonale integruje grupę, pozwala aktywnie i zdrowo spędzić czas w niezapomnianej i świetnej atmosferze.
Laserowy paint ball jest rozrywką dla wszystkich bez względu na płeć, wiek czy wykonywany zawód. Wystarczy chęć przeżycia niezwykłej przygody. Bawiąc się Uczestnictwa w walce nie narażając się na obrażenia, mając pełnię bezpieczenstwa. Wiązka lasera jest o bardzo małej mocy i nikomu nie zagrozi. Dlatego też ta forma rozrywki nadaje się dla całych rodzin z dziećmi włącznie. Poruszając się po labiryncie możesz operować sam lub w zespole. W tej grze liczy się głównie inteligencja, spryt, refleks i umiejętność analizy ciągle zmieniającej się sytuacji.
Poznasz słabe jak i silne cechy charakteru swoje i innych graczy. W takich grach ujawniają się liderzy. Dzięki tej grze oderwiesz się od codziennych problemów znajdziesz w niej relaks i odprężenie. Jest to idealna zabawa na każdą okazję. Daj się ponieść wyobraźni i spróbuj przyjemności gry laserowej.

W grę mogą bawić się wszyscy, gry można organizować zarówno lesie, na polu, boisku jak i we wnętrzach.

My zorganizujemy dla Was paintballową imprezę w każdym miejscu w Polsce, w jakim przebywacie. Niezależnie od ilości osób. W hali lub na wolnym powietrzu. Poczujecie prawdziwa adrenalinę i emocje.