Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

RZESZÓW rajdy konne

Jeżeli potrzebujecie chwili relaksu, która pozwoli Wam na odpoczynek na łonie przyrody to mamy dla Was niezwykle atrakcyjna ofertę. Zapraszamy do Podkarpacia, które ma wiele propozycją dla osób poszukujących nowych form relaksu i aktywności fizycznej. Jest tutaj wiele miejsc, w których możecie uprawiać jazdy konne.

Rejon podkarpacki ze swoim pięknym krajobrazem i bogatą ofert stwarza możliwości. Podczas rajdów konnych po Bieszczadach można podziwiać całe pasmo połonin włącznie z Tarnicą. Atrakcjami jest nauka jazdy, ale także spacery, wycieczki i oczywiście rajdy na grzbiecie konia po malowniczym bieszczadzkim terenie. W trakcie takich wycieczek można zwiedzić Ciśniańsko-Wetliński Park Krajobrazowy, przejechać trasą Siedem Rzek, Las Czarownic bądź też Szlakiem Złodziei. W niektórych ośrodkach proponujemy naukę jazdy konnej, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, które do dyspozycji mają kucyki. Podróże po terenie Strzyżowsko-Sędziszowskiego Obszaru Chronionego, o krajobrazie z licznymi dolinami potoków, jarami i wąwozami dostarczają niezapomnianych wrażeń. W dodatkowej ofercie często można znaleźć także przejażdżki bryczkami.

Jazda konna dostarcza wielu przeżyć i emocji. Galop wśród zielonych pól i lasów, skoki przez naturalne przeszkody to to niespotykana przygoda. Podkarpacie jest miejscem, które w połączeniu z piękną i nieskażoną przyrodą jest ofertą nie do odrzucenia. A ten kto tu zawita, na pewno nie raz zatęskni za nieograniczoną przestrzenią i za poczuciem wolności. W Brennej w Ośrodku Jazdy Konnej “Hucuł” rozpoczyna się najdłuższy w polskich górach szlak jeździecki “Transbeskidzki Szlak Konny PTTK”. Jego długość wynosi 400km i wiedzie aż do Wołosatego, na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Wędrując szlakiem napotkamy wiele schronisk górskich i gospodarstw agroturystycznych. Ostatni etap Transbeskidzkiego Szlaku Konnego zaczyna się w Dołżycy i prowadzi do wsi Wołosate. Na tym odcinku dużą popularnością wśród jeżdżących cieszą się konie huculskie. Szlak bieszczadzki należy do wyjątkowo pięknych, ponieważ biegnie szerokimi połoninami i rozdzielającymi je przełęczami. Tę część Karpat przecina wiele tras konnych. Oprócz wypraw szlakiem transbeskidzkim polecamy obozy jeździeckie i rajdy tematyczne.

Dla miłośników koni takie rajdy to jedna z największych życiowych przygód, która pozwala na poszerzenie umiejętności jeździeckich. Pomożemy wam wybrać dowolne miejsce w Polsce, o różnym stopniu trudności zgodnym z Waszymi umiejętnościami. Dostosujemy się do Waszych życzeń co do rodzaju rajdu. Możemy go połączyć z ze zwiedzaniem ciekawych miejsc i zabytków.