Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

skoki spadochronowe warszawaMamy dla Was niezwykle ekscytującą propozycję. Skocz ze spadochronem! Zapraszamy na lotniska na pasjonujacy weekend. Skok w tandemie to niesamowite wrażenie. Większość osób, która spróbuje nigdy tego nie zapomni. Pomożemy Wam w wyborze miejsca i załatwimy wszelkie formalności. Zagwarantujemy opiekę najbardziej profesjonalnych opiekunów i instruktorów, z których większość to wielokrotni mistrzowie Polski i byli członkowie kadry narodowej. Instruktorzy potrafią łączyć profesjonalne wyszkolenie z dobrą zabawą przy zapewnieniu uczestnikom maksimum bezpieczeństwa. Będziecie tęsknić za następnymi skokami. Będziecie mogli skoczyć nad górami i nad morzem. Wakacyjne i weekendowe wojaże w chmurach to przygoda niespotykana.

Skok w tandemie to najprostszy i najbezpieczniejszy sposób, aby sprawdzić, jak niesamowicie dużą dawkę wrażeń i świetnej zabawy daje nowoczesne spadochroniarstwo. Na wspólnym spadochronie z doświadczonym instruktorem będziecie mieli okazję na żywo podziwiać zapierające dech widoki. Poczujesz pęd powietrza, wiatr we włosach i doznasz mnóstwo innych niecodziennych wrażeń , takich samych, których doświadczają skoczkowie skaczący samodzielnie. W tandemie może skoczyć w każdy. Nie ma ograniczeń ani wiekowych ani żadnych innych. Skok ze spadochronem to świetna zabawa i całe mnóstwo nowych doznań i emocji. Na pewno warto uwiecznić te chwile i dlatego właśnie w skokach tandemowych bardzo często uczestniczą skoczkowi kamerzyści, którzy sfilmują i sfotografują wszystkie najważniejsze momenty.

Skok spadochronowy w tandemie to atrakcja pozwalająca przeżyć ekstremalną przygodę i zawiera swobodne spadanie oraz lot i lądowanie na spadochronie. Tandem jest dobrym wprowadzeniem w sport spadochronowy lub po prostu jednorazową przygodą, idealnym prezentem na każdą okazję.