Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

Strzelnice

Jeżeli chcesz przekonać się jak strzela się z prawdziwej broni palnej, lubisz strzelać lub po prostu szukasz nowego rodzaju rozrywki mamy dla Was niezwykle ekscytującą propozycję. Propozycję, która jest dodatkową atrakcją twojego urlopu lub wycieczki. Wizytę w profesjonalnej strzelnicy i udoskonalenie swoich umiejętności strzeleckich. Tak z broni sportowej jak i bojowej. Zarówno dla osób z doświadczeniem, jak również dla początkujących. Nie musicie mieć żadnego specjalnego pozwolenia. Doskonałe miejsce dla rozrywki w grupie przyjaciół i znajomych, a także z cała rodziną. Profesjonalna obsługa i szeroki wybór broni gwarantują niezapomnianą przygodę.

Wybierzemy dla Was dobrze przygotowaną strzelnicę z profesjonalną obsługą, możliwością zapoznania się bliżej z bronią różnego rodzaju i kalibru, poznaniem zasady jej działania i w rezultacie oddaniem strzałów zwłaszcza z broni, często unikatowej.

Pomożemy wybrać odpowiednią dla Was strzelnicę, gdzie będziesz mógł skorzystać z dużego wyboru broni, a dla nieumiejących strzelać z pomocy wysokiej klasy instruktorów. Zapewnimy, że wybrane strzelnice maja odpowiednie doświadczenie i zapewniają bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, udokumentowane odpowiednimi certyfikatami.