Wycieczki po Polsce

Witamy na stronie biura podróży Polish-Tours, miejsca gdzie znajdziesz najciekawsze wycieczki w najbardziej atrakcyjne rejony Polski.

Dzięki naszej bogatej ofercie wycieczek krajowych będziesz mógł w ciekawy sposób poznać miejsca, o których do tej pory czytałeś jedynie w książkach.

Poszukujemy do stałej współpracy z naszą firmą profesjonalnych i doświadczonych przewodników miejskich, terenowych i górskich z terenu całej Polski. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie swoich ofert na adres mailowy: oferty@polish-tours.com. Wasza Oferta powinna zawierać krótki opis doświadczeń w zakresie działań przewodnickich, informację o znajomości języków, ceny i skan legitymacji przewodnika lub identyfikatora. Warunkiem koniecznym jest możliwość wystawiania faktur lub rachunków.

W ofercie prosimy także o zawarcie informacji o Waszych indywidualnych programach wycieczek, o niepowtarzalnych i charakterystycznych atrakcjach dla Waszego regionu, zarówno szlakach turystycznych, obiektach, miejscach jak i wydarzeniach. Wydarzenia kulturalne, festiwale, rekonstrukcje historyczne, lokalne muzea, kulinaria i zabytki, atrakcje i ciekawostki historyczne oraz przyrodnicze, a także wyjątkowe szlaki tematyczne.

Nawiążemy także stałą współpracę z firmami transportowymi z terenu całego kraju. Poszukujemy firm transportowych w zakresie samochodów osobowych, vanów (do 9 miejsc), mikrobusów i autobusów. Oferty prosimy przesyłać na adres mailowy: oferty@polish-tours.com.

Oferujemy pełną, opartą na profesjonalizmie i doświadczeniu stałą współpracę, na warunkach zadowalających wszystkie strony.